Sėkmingai įveikusi ketvirtfinalio barjerą,Ledo linija sustojo pusfinalyje

Ledo linija baigė sezoną ZAHL veteranų čempionate.Sėkmingai sužaidusi lemiamas ketvirtfinalio rungtynes,Ledo linija sustojo pusfinalyje.

Trečias ketvirtfinalio rungtynes Ledo linija laimėjo, jau įprastu tapusiu rezultatu, 4-2.Po šios pergalės Ledo linija pateko į pusfinalį ir kovoje dėl medalių susitiko su pirmos vietos laimėtoja – ZEMGALE komanda.

Itin sėkmingai Ledo linijai susiklostė pirmosios rungtynės,kurias lietuvių desantas,laimėjo rezultatu 4-1.

Atsakomosios rungtynės buvo žaidžiamos balandžio 26d.Deja, šį kartą pranašesni buvo šeimininkai,kurie pergalę šventė rezultatu 5-2.Serijos rezultatui tapus lygiam,jau sekančią dieną komandos susitiko išsiaiškinti santykių trečią kartą.

Rungtynes komandos pradėjo atsargiu žaidimu.Gerai besigindamos ekipos laukė savo šansų.Po truputį ėmė aiškėti Ledo linijos pranašumas,jautėsi,kad svečiai didesnę žaidimo dalį leidžia šeimininkų aikštelės pusėje.Labai patikimai žaidęs MMM komandos vartininkas buvo nepramušamas.

Vis tik, pirmiesiems įvartį įmušti pavyko šeimininkams.18min O.Kamenevs išveda MMM į priekį.

Antrajame kėlinyje Ledo linija spaudimą dar labiau didina.MMM vartininkas demonstruoja pavydėtiną formą.Atremdamas visus Ledo linijos metimus,vartininkas įkvepia savo komandos draugus.25min.MMM pelno dar vieną įvartį.2-0 MMM priekyje.

Visas Ledo linijos viltis išlyginti rezultatą,žlugdo įspūdingas MMM komandos vartininko žaidimas.Ledo linija pralaimi lemiamas rungtynes rezultatu 0-2 ir pasitraukia iš tolimesnės kovos dėl medalių.

Apibendrinant Ledo linijos dalyvavimą ZAHL veteranų čempionate galima vertinti – gerai.Atkrentamosiose rungtynėse buvo nugalėti trečios vietos laimėtojai – Zemgale komanda.Pusfinalyje pavyko vieną kartą įveikti čempionato nugalėtojus – MMM,kuriems sezone buvo pralaimėta abu kartus.