Šialių m. ledo ritulio čempionatą Ledo linija pradėjo nesėkme

Nesėkmingai Ledo linijai susiklostė pirmosios Šiaulių m atvirojo čempionato rungtynės.Po įtemptos kovos šiauliečiai turėjo pripažinti HC Mastis pranašumą.Rungtynes rezultatu 3-1 laimėjo žemaičiai.

Rungtynių pradžia nežadėjo nieko blogo Ledo linijai.Po  pavyzdingai užbaigtos atakos 7min.R.Dembinskis (K.Dilinskis) išveda šiauliečius į priekį.1-0.

Žaidimas išsilygina.Abi komandos susikuria progų ir nuolat grąsina priešininkų vartams.Pirmasis kėlinys baigiasi Ledo linijos minimalia persvara.

Antrajame kėlinyje žemaičiai žaidžia dar agresyviau.15min. A.Mickevičiui pavyksta rezultatą išlyginti.1-1.

Ledo linijos pastangas susigražinti persvarą žemaičių vartininkas paverčia niekais.Šiauliečiai atakuoja daug,bet D.Česnakas nepramušamas.24min.HC Mastis žaidėjui I.Kuzminovui pavyksta pridėti dar vieną įvartį.2-1 Žemaičiai priekyje.

Trečiajame kėlinyje Ledo linija visomis pastangomis stengiasi rezultatą išlyginti.Skubėjimas daro savo,30min.Šiauliečiai dar kartą klysta ir už tai baudžiami trečiu įvarčiu į savo vartus.3-1 HC Mastis priekyje.

Vėliau paaiškėjo,kad tai ir buvo paskutinis įvartis šiose rungtynėse.

Norisi pasidžiaugti,kad abi komandos demonstravo gero lygio žaidimą.Intriga išliko iki pat finalinio teisėjų švilpuko.

Sekančias rungtynes Ledo linija žais lapkričio 9d. su Panevėžio Olimpo komanda.Linkime sėkmės!

HC Mastis įvarčius pelnė : A.Mickevičius,I.Kuzminovas ir J.Gorelis po 1 įv.

Ledo linija : R.Dembinskis 1įv.