Ledo linijos pralaimėjimas po baudinių serijos

Labai nesėkmingai Ledo linijai susiklostė vakar žaistų ZAHL veteranų čempionato rungtynių baigtis.Iš pradžių atsilikinėdama,po to išlyginusi ir persvėrusi rezultatą savo naudai,Ledo linija persvaros išsaugoti nesugebėjo.Vėliau po baudinių serijos Iecava komanda šventė pergalę.Galutinis rungtynių rezultatas 3-4

Rungtynes komandos pradėjo apylygiai.Tai viena,tai kita,pavojingai atakuodavo priešininkų vartus.8-ą pirmo kėlinio minutę,po grubios Ledo linijos gynėjo klaidos,varžovų komandos žaidėjas K.Lisovskis išbėga vienas prieš Ledo linijos vartininką ir lengvai pelno komandai pirmuosius taškus.0-1.19min.Iecava rezultatą dvigubina 0-2.Baigiantis kėliniui, 20min.S.Limontas pelno Ledo linijai pirmuosius taškus.1-2

Antro kėlinio pradžioje,vos sužaidus dvi minutes,tas pats S.Limontas rezultatą lygina 2-2.Atrodo Ledo linijos reikalai visai pasitaiso,kai praėjus vos minutei,S.Limontas pelno savo trečią įvartį ir išveda Ledo liniją į priekį.

Užduotis aiški-išsaugoti turimą persvarą,tačiau likus 6min iki rungtynių pabaigos Ledo linija vėl klysta.Užsižaidę priešininkų zonoje,Ledo linijos ritulininkai praranda ritulį.Iecava surengia greitą ataką ir rezultatas vėl lygus.

Pakutinę rungtynių minutę Ledo linija šturmuoja Iecava komandos vartus.Metimai seka vienas po kito,priešininkus gelbsti tik geras vartininko žaidimas.Skamba finalinė sirena.Rezultatas lygus 3-3

Bulitų mušimo serijoje nei vienam iš trijų Ledo linijos žaidėjų pasižymėti nepavyksta,tuo tarpu Iecava komandai trečiuoju bandymu pavyksta pramušti Ledo linijos vartininką.Galutinis rungtynių rezultatas 4-3 Iecava švenčia pergalę.

Sekančias rungtynes Ledo linija lapkričio 1d. su Bokova komanda.Rungtynių pradžia 15,30val.Linkime komandai sėkmės!