Pirmoji Ledo linijos pergalė ŠLRL

Praėjusį pirmadienį buvo žaidžiamos ŠLRL rungtynės.Susitiko dvi vietos komandos- Ledo linija ir Sakalas.Sėkmė lydėjo Ledo liniją,kuri rezultatu 7-0 šventė pergalę.

Rungtynes Ledo linija pradėjo labai susikaupusi Norint pakilti iš turnyrinės lentelės dugno,.žūt būt reikėjo pergalės.

Antrą rungtynių minutę Ledo linija pelno pirmąjį įvartį.( 01,13min. K.Dilinskis) 9-ą minutę,po P.Šidiškio perdavimo A.Jansons rezultatą dvigubina.Vos už 20sek.Ledo linija pelno dar vieną įvartį.Po pirmojo kėlinio rezultatas 3-0 Ledo linija preikyje.

Susikrovusi saugų pranašumą pirmajame kėlinyje, Ledo linija atsipalaiduoja,žaidžia savo malonumui.Antrajame ir trečiajame kėliniuose,Ledo linijai pavyksta pelnyti po du sausus įvarčius ir pastarieji švenčia pergalę 7-0.Šiomis rungtynėmis baigėsi pirmasis ratas.Lyderio pozicijoje su 9tšk.įsitvirtino HC Matsis,antri Olimpas 5tšk.,Ledo linija 3tšk,Sakalas 1tšk.

Įvarčius pelnė : A.Jansons 3įv.,K.Dilinskis 2įv.,A.Jokimčius ir V.Adomavičius po 1įv.

Ateinantį pirmadienį t.y lapkričio 30d. Ledo linija susitiks su HC Mastis ritulininkais.Kaip seksis komandoms pamatysime jau netrukus.

Šių metų čempionate planuojama žaisti keturis ratus,todėl visos komandos dar turi šansų pakovoti dėl nugalėtojo titulo.Visiems sėkmės!