Antroji Ledo linijos pergalė ŠLRL

Vakar Ledo linija žaidė eilines reguliariojo ŠLRL čempionato antrojo rato rungtynes su Telšių HC Mastis komanda.Šį kartą sėkmė lydėjo šiauliečius,kurie šventė pergalę rezultatu 9-2

Po pirmojo rato nesėkmių,atitinkamas išvadas padariusi, Ledo linija baigia atsitiesti. Vakar ŠLRL čempionato rungtynėse iškovota antroji pergalė.Šį kartą,prieš čempionato lyderius- HC Mastis komandą.

Rungtynes labiau užsivedę pradėjo aikštelės šeimininkai.Jau pirmąją kėlinio minutę,komandą į priekį išveda A.Jansons.( T.Zupka,E.Baltaragis).Vos už 20sek.rezultatą dvigubina V.Parhomenko ( P.Šidiškis,K.Dilinskis).Galutinai telšiškius iš vėžių išmuša trečiasis įvartis penktą rungtynių minutę (V.Parhomenko po K.Dilinskio perdavimo) Rezultatas 3-0.Dešimtą kėlinio minutę A. Jansons pelno komandai ketvirtą įvartį.Po pirmo kėlinio 4-0

Antrą kėlinį aikštelės šeimininkai pradeda atsipalaidavę ir už tai, sužaidus vos 20sek,.baudžiami įvarčiu.Pirmą įvartį savo komandai pelno I.Kuzminovas ( J.Gorelis)

Labai greitai Ledo linijos žaidėjas K.Dilinskis atstato turėtą persvarą,Rezultatas 5-1.Šiame kėlinyje Ledo linija dar muša keturis įvarčius be atsako.Baigiantis kėliniui rezultatas 9-1

Abi komandos supranta,kad liko tik formalumas.Žaidimas išsilygina,apsukos krenta.

Įpusėjus trečiajam kėliniui HC Mastis pavyksta rezultatą sušvelninti,bet kaip vėliau paaiškėjo, tai ir buvo paskutinis įvartis šiose rungtynėse.Galutinis rungtynių rezultatas 9-2 Ledo linja švenčia pergalę

Įvarčius pelnė : A.Jansons 3įv.,V.Parhomenko 2įv. K.Dilinskis 1įv ir 3 perd., T.Zupka 1įv.ir 1perd.,J.Skirmantas ir,G.Parnarauskas po 1įv.

HC Mastis : I.Kuzminovas ir A.Butkevičius po 1įv.

Sekančios ŠLRL čempionato rungtynės bus žaidžiamos gruodžio 7d.,kuomet susitiks Sakalas su Panevėžio Olimpu.Priminsime,kad pirmojo rato rungtynėse nugalėtojui išsiaiškinti prireikė baudinių serijos.Šiame nervų kare sėkmė lydėjo Olimpo ritulininkus.