Ledo linijos nesėkmės priežastis – padriki komandos veiksmai ir teisėjų klaida

Itin nesėkmingai Ledo linijos komandai susiklostė vakarykštės rungtynės su Panavėžio Olimpo komanda.Turėję dviejų įvarčių persvarą, šiauliečiai ją labai greit išvaistė ir gavo lemiamą įvartį paskutinę rungtynių minutę.Žibalo į ugnį papylė ir teisėjų neužfiksuotas įvartis į Olimpo vartus trečiajame kėlinyje.Viso to rezultatas – pralaimėjimas  2-3

Abi komandos rungtynes pradėjo labai susikaupę.Aikštelėje buvo jaučiama įtampa,kurią labiausiai atspindėjo janųjų Ledo linijos žaidėjų veiksmai aikštelėje.Abiejų komandų vartininkai demonstravo gerą žaidimą,todėl ilgą laiką,nei vienai iš komandų pelnyti taškų nesisekė.

Baigiantis kėliniui,12min.pasižymėti pavyksta K.Dilinskiui,kuris pelno Ledo linijai pirmąjį įvartį.1-0(perd.P.Šidiškis,J.Skirmantas).Paskutinę pirmo kėlinio sekundę V.Parhomenkos metimas užklumpa nepasiruošusį Olimpo komandos vartininką ir rezultatas tampa 2-0.

Antro kėlinio pradžioje Olimpui pavykata pelnyti įvartį ( 14min.R.Pelanis) Praėjus keturioms min. Ledo linija klysta gynyboje ir Olimpas rezultatą išlygina.( 18min.S.Limontas) rezultatas 2-2

Aikštelėje vyksta lygių varžovų dvikova.tai viena,tai kita komandos rezgia pavojingas atakas.Vienoje iš jų Ledo linijai pavyksta įmušti įvartį,bėda ta,kad nei vienas aikštės teisėjų net nepastebėjo šio fakto,todėl ir įvartis nebuvo užskaitytas.Kaip vėliau paaiškėjo tai ir buvo lemiamas veiksnys rungtynių baigčiai…

Trečiajame kėlinyje vyko žūtbūtinė kova.Esant lygiam rezultatui neišvengiamai laukė  bulitų mušimai.Ledo linija gerai suprato,kad šioje serijoje pranašumas būtų Olimpo pusėje,nes panevėžiečių vartus gynė daugiau žaidybinės praktikos turintis vartininkas- R.Baltrūnas.Dėl šios priežasties šiauliečiai tankiai rizikuodavo puolant,tuo pačiu šansai surengti greitą kontrataką Olimpui augo.

Paskutinę rungtynių minutę Ledo linija apmaudžiai klysta.Išmestas ritulys iš savo aikštelės zonos atsiduria Olimpo rankose.Metimas ir įvartis…Galutinis rungtynių rezultatas 3-2 pergalę švenčia Olimpas.