Sakalas priešinosi pusantro kėlinio,bet to neužteko pergalei pasiekti

Po ilgesnės pertraukos atnaujintos ŠLRL čempionato kovos.Vakar susitiko dvi vietos komandos: Ledo linija vs Sakalas.Nuo rungtynių pradžios Sakalas ėmė iniciatyvą į savo rankas,aikštelėje dominavo pusantro kėlinio,vėliau perleido iniciatyvą ir turėjo pripažinti Ledo linijos pranašumą.Ledo linija rungtynes laimėjo  rezultatu 7-2.

Ledo linija rungtynes pradėjo ,kaip įprastai,neužsivedę,nesusikaupę.Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą perėmė Sakalas. Vis tik, pirmiesiems pasižymėti pavyksta Ledo linijai 1-0 ( T.Zupka) Penktą rungtynių minutę M.Šlepetis išlygina rezultatą 1-1.Pirmasis kėlinys baigiasi taikiai 1-1.

Antro kėlinio trečią minutę,po Ledo linijos žaidėjo klaidos,Š.Kulnys išveda Sakalą į priekį.2-1.Po dviejų minučių Ledo linija rezultatą lygina 2-2( R.Aniulis)

Po šio įvarčio Sakalas atiduoda iniciatyvą į Ledo linijos rankas.Ledo linija šiame kėlinyje prideda dar du įvarčius ir po dviejų kėlinių jau pirmauja 4-2

Trečiajame kėlinyje jau visiškai dominuoja Ledo linija.Kėlinį laimėję sausu rezultatu 3-0,Ledo linijos ritulininkai įsirašo pergalę į savo sąskaitą.Galutinis rungtynių rezultatas 7-2 Ledo linijos naudai.

Geriausiu Ledo linijos žaidėju šiose rungtynėse drąsiai galima būtų išrinkti T.Zupką,kuris pasižymėjo hetriku ( 3 įv,),deja tokių nominacijų ŠLRL kol kas nėra.

Po šios pergalės Ledo linija su 9tšk. rikiuojasi tyrečioje turnyrinės lentelės vietoje.Norint kilti aukščiau daugiau klysti nebegalima ir tolimesnėse rungtynėse būtina iškovoti vien pergales.Tą padaryti nebus lengva,nes tiek Olimpas,tiek Mastis šį sezoną demonstruoja gero lygio žaidimą.

Artimiausios ŠLRL čempionato rungtynės ateinantį pirmadienį.Susitiks čempionato lyderiai- Panevėžio Olimpas vs HC Mastis

Ledo linija sekančias ŠLRL rungtynes žais sausio 25d. su HC Mastis.Rungtynių pradžia įprastu laiku – 19,30val.