Jelgavos ZAHL veteranų čempionatą šiais metais Ledo linija pradėjo pralaimėjimu

Labai nesėkmingai Ledo linijai susiklostė pirmosios šiais metais ZAHL veteranų ledo ritulio čempionato rungtynės.Tragiškai rungtynes pradėjusi Ledo linija tik rungtynių pabaigoje išsigelbėjo nuo visiško sutriuškinimo,Susitikimo pabaigoje sušvelinusi skirtumą iki 5-8 kiek pagražino rezultatą.Likus žaisti iki rungtynių pabaigos 8min.Ledo linija dar atsilikinėjo 1-8. prieš Iecava komandą.

Greitai praleistas įvartis rungtynių pradžioje (4min.) dar nieko blogo Ledo linijai nežadėjo.Juolab,kad Įpusėjus kėliniui rezultatą pavyko išlyginti ( J.Apeinis) 1-1. Pirmo kėlinio pabaigoje 17min.Iecava vėl išsiveržė į priekį 2-1.

Pirmasis kėlinys baigėsi minimalia Iecava komandos persvara.

Net blogiausiame sapne negalėjai susapnuoti tokio košmaro,kuris nutiko antrajame kėlinyje.Šešis įvarčius be atsako įmušę varžovai,mėgavosi įvykiais aikštelėje.Ledo linija nė ištolo nepriminė komandos,kuri iki šio susitikimo buvo įsitvirtinusi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.Visa komanda įskaitant ir vartininką buvo neatpažįstama.Tik kai jau rungtynių baigtis niekam nekėlė jokių abejonių Ledo linija rado savyje jėgų garbingai užbaigti šias rungtynes.Per septynias minutes Ledo linijai pavyko įmušti keturis įvarčius ir rungtynių pabaigoje padėtis švieslentėje kiek pasitaisė.Rungtynės baigėsi 5-8 Iecava komandos pergale.

Apibendrinant šias rungtynes būtina pažymėti pagrindinę Ledo linija komandos klaidą – gynybos nebuvimą.Visi komandos nariai galvojo tik apie puolimą.Didžioji įvarčių dalis į Ledo linijos komandos vartus krito po greitų kontratakų.Išbėgdami dviese ar trise prieš Ledo linijos vartininką,nesunkiai jį nuginkluodavo.Liūdna,bet buvo ir tokių įvarčių,kada priešininkui mušti niekas nekliudydavo…

Norisi tikėtis,kad komanda padarys reikiamas išvada ir dar pakovos dėl nugalėtojo titulo.