Ketvirtoji Ledo linijos pergalė ŠLRL čempionate

Vakar dienos rungtynėse Ledo linija iškovojo ketvirtą pergalę ŠLRL čempionate.Ledo linija antrą kartą šiame čempionate įveikė čempionato lyderius- HC Mastis komandą.Po šios pergalės Ledo linija persikėlė į antrą vietą turnyrinėje lentelėje ir šioje pozicijoje išsilaikys mažiausiai iki ateinančio pirmadienio,kuomet susitiks Sakalas vs Olimpas.Sėkmės atveju,panevėžiečiai vėl nustumtų Ledo liniją į jau įprastą trečią vietą.

Po palyginti lengvos pergalės prieš HC Mastis ekipą antro rato susitikime,šįkart Ledo linijos laukia visai kita komanda.

Penktą kėlinio minutę Ledo linijai pavyko išsiveržti į priekį.Po E.Baltaragio perdavimo savo sąskaitą atidarė A.Jansons.1-0.Netrukus dar kartą žemaičiai klysta gynyboje ir V.Parhomenko ( R.Aniulis) rezultatą dvigubina.2-0.Šiame kėlinyje daugiau pasižymėti nepavyko niekam.

Antrajame kėlinyje aikštelėje jau dominavo Mastis.Nuolat atakuodami šiauliečių vartus 14min pasiekė savo.Įvartį savo komandai pelnė vienas geriausių HC Mastis bombardyrių– A.Butkevičius (I.Kuzminovas)

Įpusėjus kėliniui savo meistriškumą pademonstravo V.Parhomenko 3-1.Antrąjį kėlinį komandos sužaidė taikiai 1-1

Trečiajame kėlinyje žiūrovai matė lygių varžovų dvikovą.Komandos pasikeisdamos grąsino priešininkų vartams.Įpusėjus trečiajam kėliniui po P.Šidiškio perdavimo V.Parhomenko pelno savo trečią įvartį šiose rungtynėse.4-1.Kaip vėliau paaiškėjo tai ir buvo paskutinis įvartis šiose rungtynėse.

Čempionate pirmauja HC Mastis 15tšk,antri- Ledo linija 12tšk,treti Olimpas 11tšk.Tiesa Olimpas sužaidęs vienomis rungtynėmis mažiau.

Sekančios ŠLRL čempionato rungtynės bus žaidžiamos ateinantį pirmadienį t.y sausio 25d.Susitiks Sakalas vs Olimpas.Rungtynių pradžia įprastu laiku- 19,30val.