ZAHL veteranų čempionate dar viena Ledo linijos pergalė

Savaitgalį vykusiose ZAHL veteranų čempionato rungtynėse su Titani komanda, Ledo linija iškovojo pergalę rezultatu 4-1.

Po prastai sužaistų rungtynių su IECAVA,Ledo linija padarė reikiamas išvadas ir sekmadienio rungtynėse žaidė taip,kaip ir dera vieniems iš čempionato favoritų.Po dviejų sužaistų ratų,turnyrinėje lentelėje tikra painiava.Trys pirmaujančios komandos turi vienodai taškų,todėl kiekvienų rungtynių rezultatas gali kilstelėti aukščiau arba nuleisti žemiau,bet kurią iš komandų.Visą vasario mėn vyks lemiamos kovos.

Sekmadienio rungtynėse su Titani komanda,jau nuo pat pradžių Ledo linija ėmė iniciatyvą į savo rankas ir kontroliavo žaidimą iki pat finalinio švilpuko.

Pirmąjį kėlinį Ledo linija laimėjo sausu rezultatu 3-0

Turėdama gana saugų pranašumą, antrajame kėlinyje Ledo linija žaidė nebe taip agresyviai.Septintą kėlinio minutę sėkmingai smūgiuoja S.Krumkač ir rezultatas tampa 4-0

Ledo linija klysta susitikimo paskutinėmis sekundėmis,kai gynėjas atmeta ritulį savo vartininkui,o pastarasis jį prispaudžia,bet kadangi nebuvo jokio spaudimo iš priešininkų pusės,teisėjai įskatė įvartį rituliui taip ir nepabuvojus vartuose.Galutinis rungtynių rezultatas 4-1 Ledo linijos naudai.

Įvarčius pelnė : A.jansons 2įv,A.Gavrilovas ir S.Krumkač po 1įv.

Artimiausias rungtynes Ledo linija žais vasario 1d su Sakalu ( ŠLRL) Pradžia 19,30val.

vasario 6d. su Zemgale ( ZAHL) Pradžia 16,30val.