Trečia iš eilės nesėkmė Ledo liniją nustūmė į ketvirtąją vietą

Galingai startatvusi ZAHL veteranų čempionate,Ledo linija klumpa terčią kartą iš eilės.Po šios nesėkmės Ledo linijai liko tik vienas šansas užimti prizinę vietą- nepralaimėti nei vienų iš trijų likusių rungtynių.Dar laukia susitikimai su Lielupe,Bokova,bei pastarųjų rungtynių skriaudiku, MMM komanda.

Rungtynes Ledo linija pradėjo gerai nusiteikę,o ir vaizdas aikštelėje nežadėjo nieko bloga.Iniciatyva visiškai priklausė svečių komandai.Pagal metimų skaičių į vartus Ledo linija gerokai pranoko savo priešininkus.Labai geras priešininkų vartininko žaidimas,gelbėjo MMM nuo sutriuškinimo.

Ledo linijai įvartį pelnyti pavyksta tik paskutinę pirmo kėlinio minutę.Į pertrauką komandos išeina esant minimaliai Ledo linijos persvarai.1-0

Jau antrą antro kėlinio minutę MMM primena,kad ne šiaip sau įsikūrusi antroje turnyrinės lentelėsvietoje ir lygina rezultatą.1-1

Toliau seka žaidimas vienoje zonoje.Ledo linija daugybę kartų smūgiuoja į MMM vartus,bet fantastiškas priešininkų vartininko žaidimas,neleidžia atstatyti turėtos persvaros.Negana to,po eilinės Ledo linijos atakos, priešininkų komandos žaidėjui pavyksta atsidurti už Ledo linijos gynėjų nugarų ir 37min.jau priekyje MMM ( 2-1)

Prasideda tikras MMM vartų šturmas.Daug sukurtų progų,metimas pro šalį į tuščius vartus,vartininko pakeitimas šeštu žaidėju visa tai liks tik Ledo linijos žaidėjų galvose..

Tiksint paskutinėms susitikimo sekundėms,MMM dar pelno įvartį į tuščius vartus.Galutinis rungtynių rezultatas 3-1 MMM naudai

Pralaimėtas labai svarbus susitikimas atėmė iš Ledo linijos galimybę iškovoti antrąją vietą.Liko paskutinis šansas- trečioji vieta.Užduotis ne iš lengvųjų,reikės dar kartą susitikti su MMM ir nugalėti,o prieš tai laukia dar Lielupe ir Bokova barjeras