Trečias kartas nemelavo: Ledo linija 10 – Olimpas 2

Vakar buvo žaidžiamos eilinės reguliariojo ŠLRL čempionato rungtynės.Susitiko Šiaulių Ledo linija ir Panevėžio Olimpo komandos.Pergalę įtikinamu rezultatu 10-2 šventė Ledo linija.

Rungtynių svarba slėgė abi komandas,todėl pradžioje buvo jaučiama įtampa.

Pirmieji su startiniu jauduliu susitvarkė šiauliečiai.6min. V.Parhomenko išveda savo komandą į priekį.1-0.Ledo linija pradeda žaisti užtikrintai ir lygiai po minutės T.Zupka persvarą dvigubina.2-0.Tą pačią minutę V.Parhomenko siunčia Olimpą į nokdauną- pelno savo antrąjį įvartį.Rezultatas 3-0.

Antrąjį kėlinį Ledo linija nemažina apsukų.Pelno du įvarčius be atsako ir praktiškai išsprendžia rungtynių baigtį.Trečiajame liko tik formalumas.

Sukrauta solidi persvara daro savo.Šiauliečiai truputį atsipalaiduoja ir už tai antrą  kėlinio minutę R.Pelanis baudžia  įvarčiu.5-1.

Ledo linija atsako tuo pačiu 6-1.29min. R.Pelanis pelno Olimpui antrą įvartį 6-2.

Toliau seka keturi Ledo linijos įvarčiai be atsako.galutinis rungtynių rezultatas 10-2.

Šiose rungtynėse Ledo linija pademonstravo tikrą komandinį žaidimą ir pasiekį įtikinamą revanšą.Po šios pergalės Ledo linija pirmą kartą šių metų čempionate pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.Kiek ilgai seksis ten užsibūti niekas negali pasakyti.Ši labai svarbi pergalė tik priartino prie tikslo,bet norint tapti nugalėtojais,šiauliečiai privalo daugiau neklysti.

Linkime komandai sėkmės!

Įvarčius pelnė : T.Zupka 3įv.,A.jansons ir V.Parhomenko po 2įv.,E.Baltaragis,K.Dilinskis ir P.Šidiškis po 1įv.