Ledo linija nesunkiai įveikė Lielupe komandą

Šeštadienį Ledo linija žaidė ZAHL veteranų čempionato rungtynes su Lielupe komanda ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 6-0.

Jau pirmąją rungtynių minutę Ledo linija išsiveržė į priekį 1-0 ( 00,29 Apenis).Antro įvarčio reikėjo luktelėti šešias minutes.A.Jansons 7min.dvigubina Ledo linijos persvarą 2-0.Baigiantis pirmajam kėliniui tas pats A.Jansons pelno komandai trečią įvartį.Į pertrauką Ledo linija išeina turėdama trijų įvarčių persvarą.

Antrajame kėlinyje taip pat dominavo Ledo linija.Vaizdas aikštelėje buvo toks,tarsi Ledo linija žaistų daugumoje,nuolat spausdavo priešininkus jų pačių zonoje.Jau antrą kėlinio minutę G.Makarovas pelno Ledo linijai ketvirtą įvartį.

Antrajame kėlinyje  pavyksta pelnyti dar du sausus įvarčius ( 27min.S.Kazlauskas,31min.G.Makarovas) ir Ledo linija  švenčia pergalę įtikinamu 6-0 rezultatu.

Iki trečios vietos ZAHL veteranų čempionate Ledo linijai reikia iškovoti dar dvi pergalės.Jau šį savaitgalį Ledo linija susitiks su Bokova komanda,o kovo 12-ą lauks grėswmingas priešininkas –  MMM.Šiame sezone komandos susitiko jau porą kartų ir draugiškai pasidalino po pergalę.