Tragiškai sužaidusi rungtynes Ledo linija savo likimą atidavė į kitų rankas

Vienas prasčiausių rungtynių šį sezoną sužaidusi Ledo linija, atidavė savo likimą į kitų rankas.Vakar žaistose rungtynėse HC Mastis rezultatu 6-5 išplėšė pergalę ir priartino savo galimybes tapti šių metų ŠLRL čempionato nugalėtojais.

Rungtynių pradžia lyg ir nežadėjo nieko blogo.Pirmieji įvartį pelnė Ledo linijos ritulininkai.(9min.A.Jansons).1-0.Pirmasis kėlinys baigėsi minimalia Ledo linijos persvara

Padrikas šiauliečių žaidimas,abejingumas ir haosas aikštelėje- taip galima būtų apibūdinti tolimesnį Ledo linijos žaidimą.Likusius du kėlinius, pasinaudodami šiauliečių bejėgiškumu,žemaičiai laimėjo atitinkamai 3-2 ir 3-2

Galutinis rungtynių rezultatas 6-5

Po šio pralaimėjimo Ledo linijai liko tik teorinės galimybės tapti šių metų ŠLRL čempionato nugalėtojais,bet tai priklausys nuo HC Mastis ir Olimpas komandų tarpusavio rezultato ir su sąlyga,kad likusias abi rungtynes Ledo linija laimės.

Labai apmaudu,kad žinodami rungtynių svarbą Ledo linijos ritulininkai nesugebėjo nusiteikti rungtynėms ir į aikštelę išbėgo jau nugalėtojais už ką ir buvo nubausti.

Sekančias ŠLRL čempionato rungtynes Ledo linija žais ateinatį pirmadienį panevėžio naujoje atviroje arenoje.Rungtynės įprastu laiku 19,30val.