Po nesėkmės Panevėžyje Ledo linija tenkinsis trečia vieta ŠLRL čempionate

Rezultatu 2-5 Ledo linija nusileido Panevėžio Olimpui ir prarado bet kokias viltis pakovoti dėl aukštesnių vietų šių metų ŠLRL čempionate.Atvykę ne stipriausios sudėties ir viso labo vos su dviem penketais,Ledo linijos ritulininkai priešinosi naujajam Panevėžio Olimpui du kėlinius.Kardinaliai pakeitę sudėtį panevėžiečiai dominavo aikštelėje ir neleido suabejoti savo pranašumu.

Pirmajį kėlinį komandos sužaidė be įvarčių.Ilgiau ritulį kontroliavo ir daugiau pavojingų progų sukūrė aikštelės šeimininkai.Ledo linijai tai buvo pirmas kartas,kuomet teko žaisti atviroje aikštelėje,todėl praėjo truputis laiko,kol svečiai apsiprato.po truputį žaidimas išsilygino.

Labai gerai Ledo linija sužaidė antro kėlinio pradžią.Jau pirmą kėlinio minutę A. Jansons išveda komandą į priekį.1-0.Praėjus vos trims minutėms T.Zupka rezultatą dvigubina 2-0.

Netrukus Ledo linija klysta ir Olimpas švelnina rezultatą.(T.Jasinevičius 16,44) Ledo linija nebesuspėja paskui greitesnius varžovus,prasideda klaidos,baudos minutės..Olimpas gerai išnaudoja kiekybinę persvarą.Žaisdami keturiese prieš tris Ledo linijos žaidėjus,panevėžiečiai lygina rezultatą (T.Jasinevičius 20,21) 2-2. Tą pačią minutę Olimpui pavyksta persverti rezultatą savo komandos naudai ( S.Limontas 20,45) 3-2.Antro kėlinio pabaiga.

Trečiajame kėlinyje Ledo linijos žaidėjai akivaizdžiai pavargo. Puolime trūkdavo užbaigimo,įmušti nesisekė.

33min. Olimpas išnaudojo kiekybinę persvarą.S.Limontas perduodamas ritulį savo komandos draugui,pataikė į Ledo linijos gynėjo koją ir ritulys atsidūrė vartuose.4-2

Bandydama gelbėti situaciją, Ledo linija vartininką pakeitė šeštu aikštės žaidėju,bet šis manevras nepasiteisino. Po netikslaus Ledo linijos žaidėjo perdavimo,A.Blažinskas perėmė ritulį ir pasiuntė tiesiai į šiauliečių vartus.Galutinis rungtynių rezultatas 5-2 Olimpo naudai.

Po šios pergalės Olimpas išsaugojo realius šansus nugalėti HC Mastis ir tapti čempionais .Jei Olimpas surinks tą pačią sudėtį,mažai kas abejoja jų sėkme.

Įvarčius pelnė : Ledo linija – A.jansons ir T.Zupka po 1įv.

Olimpas –  T.Jesinevičius 2įv.,S.Limontas 2įv.,A.Blažinskas 1įv.