Ledo linija išlygino serijos rezultatą

Savaitgalį Ledo linija žaidė antrąsias ZAHL Taurės pusfinalio rungtynes su Zemgale komanda ir rezultatu 6-3 iškovojo pergalę.Serijos iki dviejų pergalių rezultatas tapo lygus 1-1

Pirmieji pasižymėjo Ledo linijos ritulininkai.Po pavyzdinės atakos jau 2min.savo komandą į priekį išvedė G,Makarovas ( S.Krumkac).Turima persvara svečiai džiaugėsi neilgai.6min.Zemgale rezultatą lygina 1-1

Antro kėlinio pradžia taip pat buvo sėkminga Ledo linijai.jau pirmą minutę A.Jansons sugrąžina Ledo linijai turėtą persvarą.2-1.Tą pačią minutę J.Apenis dvigubina Ledo linijos persvarą.3-1

Ledo linija žaidžia pakiliai,nuolat grąsina varžovų vartams.24min.Ledo linija pelno dar vieną įvartį 9 M.Švagers)ir rezultatas tampa 4-1

Per likusį laiką komandos apsikeičia po dviem įvarčiais ir esan rezultatui 6-3 skamba teisėjų švilpukas,fuksuojantis Ledo linijos pergalę.

Serijos iki dviejų pergalių rezultatas 1-1.Sekančių rungtynių data ir laikas dar tikslinami.Artimiausiu metu paskelbsime.Sekite informaciją

Ledo linijai įvarčius pelnė : M.Švagers 2įv,G.Makarovas,A.Jansons,J.Apenis, ir S.Limontas po 1įv.