Ledo linija sezoną baigė pralaimėjimu Zemgale klubui

Savaitgalį Ledo linija žaidė ZAHL veteranų TAURĖ pusfinalio   rungtynes su Zemgale klubu ir pralaimėjo rezultatu 2-3.Tai buvo trečiasis komandų susitikimas kovoje dėl taurės.

Finale Zemgale klubas susitiks su vietos IECAVA komanda,kuri pusfinalyje įveikė MMM.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau sužaidė Zengale komanda.9-ą rungtynių minutę šeimininkai,sėkmingai išnaudojo kiekybinę persvarą ir išsiveržė į priekį 1-0.

Ledo linijos pastangos išlyginti rezultatą buvo bevaisės,nors keletą kartų priešininkus gelbėjo virpstas

Antrąjį kėlinį Ledo linija pradėjo galingai.Jau 2-ą minutę S.Limontas rezultatą lygina.1-1

Zemgale komandai atstatyti persvarą prireikė viso labo dviejų minučių.(23,40)

Praėjus vos dviems minutėms, Ledo linija vėl klysta.Priešininkai vėl įgauna kiekybinę persvarą ir vėl ją išnaudoja.Rezultatas 3-1 Zemgale naudai.( 25,38)

Ledo linija bando gelbėti situaciją.Nuolat atakuoja priešininkų vartus.28min.G.Makarovas rezultatą švelnina 2-3

Po šio įvarčio komanda atgyja.Perima iniciatyvą į savo rankas,deja išlyginti rezultato nepavyksta,tiesiog pritrūksta laiko.

Po šio pralaimėjimo baigėsi ir Ledo linijos sezonas.Apmaudžiai likę ketvirtoje vietoje po reuliaraus sezono,Ledo linijos ritulininkai nurijo dar vieną karčią piliulę kovoje dėl ZAHL Taurės.Belieka komandai palinkėti stiprybės ir sėkmės sekančiame sezone!