Naująjį sezoną Ledo linija pradėjo pergale

Vakar Ledo linija žaidė pirmąsias ZAHL veteranų 2016/2017 m. sezono rungtynes su vietos Bokova komanda ir šventė pergalę rezultatu 5-0

Komandos gerai žinomos viena kitai,todėl didelių netikėtumų  niekas ir nelaukė.Ledo linija dominavo visas rungtynes,žaidė atsipalaidavę,be įtampos.

Priminsime,kad Bokova komanda praeitą sezoną baigė būdama prieš paskutinėje vietoje,Ledo linija – ketvirta.

Per pirmą kėlinį Ledo linija susikrovė saugų trijų įvarčių pranašumą.Pirmasis įvartis į Bokova vartus įkrito jau 2-ą minutę ( E.Baltaragis) Antro įvarčio laukti reikėjo viso labo vieną minutę ( A. Jansons) 11 pirmo kėlinio min.Ledo linija muša trečią įvartį.

Jau po pirmo kėlinio intriga dingo. Komandos suprato,kad liko tik formalumas,sužaisti iki finalinio teisėjo švilpuko.

Antrajame ir trečiajame kėliniuose Ledo linija pelno po vieną įvartį ir švenčia pergalę rezultatu 5-0.

Priminsime,kad čempionate žaidžia šešios ( jau anksčiau minėtos) komandos.Rungtynių formatas- trys kėliniai po 12 min.gryno laiko.Bus žaidžiami trys ratai.Po to prasidės kovos dėl ZAHL taurės.

Sekančias rungtynes Ledo linija žais ateinantį šeštadienį 17,00 val.su MMM komanda.Praeitą sezoną pastaroji vienu tašku aplenkė Ledo liniją ir sezoną baigė būdami trečioje vietoje.Koks komandų pajėgumas šiais metais,netrukus pamatysime.Linkime komandoms sėkmės.