Lengva Ledo linijos pergalė ZAHL čempionate

Palyginti lengvą pergalę Ledo linija iškovojo ZAHL čempionate prieš Titani komandą.Komanda iš Lietuvos šventė pergalę rezultatu 8-1

Pirmąjį įvartį Ledo linija pelnė baigiantis pirmajam kėliniui.10min.savo komandą į priekį išvedė E.Baltaragis.Tai buvo vienintelis įvartis per pirmąjį kėlinį.

Antro kėlinio pradžioje (15min. N.Ozolins) Titani pavyksta rezultatą išlyginti.1-1

Ledo linija didina apsukas ir muša penkis įvarčius su vienos minutės intervalu.Po šių greitų įvarčių intriga baigėsi.Baigiantis antrajam kėliniui rezultatas 6-1

Abi komandos supranta,kad trečiasis kėlinys tik formalumas.Per šį kėlinį Ledo linijai pavyksta dar du kartus nuginkluoti Titani vartininką.Galutinis rungtynių rezultatas 8-1 Ledo linjos naudai.

Įvarčius Ledo linijai pelnė:

S.Limontas 3įv.A.Jansons 2įv.E.Baltaragis,J.Apenis ir R.Trankalis po 1įv.

Sekančias ZAHL veteranų čempionato rungtynes Ledo linija žais ateinantį sekmadienį,kuomet susitiks su Mitau Motors komanda.Pirmose šių ekipų rungtynėse pergalę šventė Ledo linija ( 2-0).Rungtynių pradžia 16.30val.