Dar viena Ledo linijos pergalė ZAHL veteranų čempionate

Vakar Ledo linija žaidė ZAHL veteranų čempionato rungtynes.Itin atkakliose rungtynėse rezultatu 3-0 pergalę šventė klubas iš Lietuvos

Pirmajame kėlinyje pasižymėti nepavyko niekam.Aikštelėje vyko lygi kova.

Kiek geriau antrąjį kėlinį pradėjo Ledo linija.G.Makarovas antrą kėlinio minutę pelno įvartį ir išveda komandą į priekį.1-0 Ledo linijos naudai.Tai buvo vienintelis įvartis šiame kėlinyje.

Trečiasis kėlinys priminė pirmajį.Aikštėje matėsi lygių varžovų dvikova.Mitau Motors ritulininkai  nelinkę buvo susitaikyti su pralaimėjimu ir visaip stengėsi rezultatą išlyginti.

Įpusėjus kėliniui Ledo linijai pavyksta pelnyti antrą įvartį.(29min.J.Apeinis) 2-0

Baigiantis trečiajam kėliniui Ledo linija pelno trečią įvartį ( 36min.A.Jansons ) ir deda tašką šiose rungtynėse.Galutinis rezultatas 3-0 Ledo linijos naudai

Sekančias ZAHL čempionato rungtynes Ledo linija žais lapkričio 27d. 14.30val su čempionato lyderiais – Zemgale komanda.