Rungtynėmis tarp Ledo linijos ir Sakalo startavo Šiaulių m.atvirasis ledo ritulio čempionatas

Vakar startavo Šiaulių m atvirasis ledo ritulio čempionatas.Šių metų čempionate išreiškė norą dalyvauti keturios komandos: Ledo linija,Sakalas ( abi Šiaulių komandos),Telšių Mastis ir Mažeikių Ledera.

Pirmoje dvikovoje susitiko dvi vietos komandos – Ledo linija vs Sakalas.Labai atkakliose rungtynėse rezultatu 3-1 peregalę šventė Ledo linija.

Ledo linijos ritulininkai rungtynes pradėjo labai atsipalaidavę,į aikštelę išėjo jau laimėję rungtynes.Tuo pasinaudojo Sakalas ir čiupo iniciatyvą į savo rankas.

Pirmąjį kėlinį komandos sužaidė be įvarčių.

Antrajame kėlinyje pirmieji įvartį pelnė Ledo linijos ritulininkai  1-0.

Sakalas ir toliau nenuleidžia rankų.Netrukus jiems pavyksta rezultatą išlyginti.Intriga vėl grįžta.Po dviejų kėlinių rezultatas lygus 1-1

Trečiajame kėlinyje iniciatyvą susigrąžina Ledo linija ir pelno šiame kėlinyje du įvarčius.Esant rezultatui 3-1 emocijos aprimsta.Sakalas dar deda pastangas rezultatą sušvelninti,bet jiems tai padaryti nepavyksta.

Ledo linija įsirašo pirmąją pergalę rezultatu 3-1

Panašu,kad šių metų čempionate kausis lygūs varžovai,todėl žiūrovų laukia įdomios, intriguojančios rungtynės.Pirmų čempionato rungtynių pavyzdys įrodo,kad gerbti reikia kiekvieną varžovą ir kovoti būtina nuo pat pirmų rungtynių minučių, antraip gali būti skaudžiai nubaustas.Sakalas nusipelno kuo didžiausio įvertinimo,Ledo linija -priešingai.

Sekančios Šiaulų m.ledo ritulio čempionato rungtynės bus žaidžiamos lapkričio 21d.tuo pačiu laiku-19.30val.Susitiks HC Mastis vs Mažeikių Ledera.Žiūrovų laukia ne ką mažiau intriguojančios rungtynės.