Ledo linija įveikė ZAHL čempionato lyderius

Itin sėkmingas praėjęs savaitgalis buvo Šiaulių ledo ritulio visuomenei.Įkvėpti įspūdingų  Šiaulių Šaulio vaikų pergalių,Ledo linijos ritulininkai pasekė jaunųjų ritulininkų pavyzdžiu.Vakar dienos rungtynėse Ledo linija rezultatu 6-3 įveikė ZAHL veteranų čempionato lyderius – Zemgale komandą.

Rungtynes geriau pradėjo Ledo linijos ritulininkai, kurie pirmą įvartį įmušė jau 4-ą rungtynių minutę ( A.Jansons).Praėjus vos trims minutėms Ledo linija rezultatą dvigubina 2-0 (06.10)

Akivaizdu buvo,kad Zemgale nesitikėjo tokio puikaus Ledo linijos žaidimo ir tam nebuvo pasiruošę.8ą minutę Ledo linija rezultatą didina iki 3-0.

Po šio įvarčio Zemgale atbunda. Sukuria pavojingas atakas  prie Ledo linijos vartų ir viena iš jų baigiasi sėkmingai.10min.Zemgale švelnina rezultatą 3-1

Vis tik, paskutinę kėlinio minutę Ledo linijai pavyksta atstatyti trijų įvarčių pranašumą. Pirmasis kėlinys baigiasi 4-1 Ledo linijos naudai.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą perima šeimininkai.14-ą min. Zemgale rezultatą švelnina iki 4-2. Šiame kėlinyje daugiau pasižymėti nepavyksta niekam

Trečiajame kėlinyje vyksta žūtbūtinė kova. Zemgale nenusiteikusi pralaimėti rungtynių, Ledo linija savo ruožtu siekia įsirašyti tris taškus į savo sąskaitą ir įrodyti, kad dėl čempionato lyderių vardo dar niekas nėra aišku. Įpusėjus trečiajam kėliniui komandos apsikeičia įvarčiais.28min.Ledo linija pelno savo 5-ą įvartį,o jau 29 min. Zemgale atsako tuo pačiu. Rezultatas 5-3

31 min  pavyksta pelnyti šeštą įvartį.Vėliau paaiškėjo, kad tai buvo paskutinis įvartis šiose rungtynėse. Ledo linija rezultatu 6-3 iškovojo labai svarbią pergalę ir tęsia kovą dėl čempiono vardo.

Sekančias ZAHL veteranų čempionato rungtynes Ledo linija žais gruodžio 4d. su Titani komanda.Rungtynių pradžia 14.15val.