Ledo linija iškovojo pergalę,bet lieka antroje turnyrinės lentelės vietoje

ZAHL veteranų čempionate dar viena Ledo linijos pergalė.Komanda iš Lietuvos susitiko su Jelgavos Titani ir įveikė juos rezultatu 5-0 ( 1-0,1-0 3-0)

Rezultatas ne visiškai atspindi įvykius aikštelėje.Nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje vyko arši kova,kaip ir dera turnyrinės lentelės kaimynams ( Titani 3vieta) Pirmą ir antrą kėlinius Ledo linijai laimėti pavyko minimalia persvara ir tik trečiajame, po dar vieno Ledo linijos įvarčio, pakvipo priešininkų kapituliacija.Šiame kėlinyje Ledo linija pavyko įmušti dar du įvarčius.Galutinis rungtynių rezultatas 5-0 Ledo linijos naudai.

Įvarčius Ledo linijai pelnė: A.Jansons 2įv.,R.Aniulis,K.Kapustins ir I.Smilgins po 1įv.

Po šios pergalė Ledo linija išlieka antroje turnyrinės lentelės vietoje.Priežastis – Zemgale sužaidusi vienomis rungtynėmis daugiau

Sekančias ZAHL veteranų čempionato rungtynes Ledo linija žais gruodžio 10d. su Bokova komanda.rungtynių pradžia 14,00val.