ZAHL veteranų čempionate dar viena Ledo linijos pergalė

Dar vieną pergalę Ledo linija iškovojo ZAHL veteranų čempionate.Prėjusį šeštadienį itin atkakliose rungtynėse,komanda iš Lietuvos šventė pergalę prieš Bokova komanda.

Rungtynes Ledo linija pradėjo taip,tarsi jau iš anksto aiškus rungtynių nugalėtojas ir žinoma ne šeimininkai. Visą pirmąjį kėlinį vyko atkakli kova.Nei vienai iš komandų nesisekė pelnyti įvarčių.Į pertrauką komandos išėjo švieslentėje degant 0-0.

Panašus vaizdas aikštelėjo buvo ir visą antrąjį kėlinį.Pagal metimų skaičių į vartus Ledo linija turėjo ženklų pranašumą,bet įmušti vis nesisekė.

Pagaliau, viena iš daugelio atakų,baigėsi sėkmingai.17 min.Ledo linijai pavyksta išsiveržti į priekį 1-0.Tai buvo vienintelis įvartis šiame kėlinyje.

Trečiame kėlinyje Ledo linija pradėjo šturmuoti Bokova vartus.25min.pavyksta pelnyti dar vieną įvartį 2-0.Praėjus dar dviems minutėms  rezultatas jau 3-0.Jautėsi,kad priešininkų komandos vartininkas pavargo,vis daugiau pradėjo klysti.

Šiame kėlinyje Ledo linija įmušo dar du įvarčius ir šviečiant rezultatui 5-0 Lietuvos komanda švenčia dar vieną pergalę ZAHL veteranų čempionate.

Po šios pergalės,Ledo linja trumpam persikėlė į pirmą turnyrinės lentelės vietą,beje joje išsilaikys greičiausiai neilgai,mat Zemgale dar šiais metais sužais vienas rungtynes,todėl tikėtina,kad vėl sugrįš į sau įprastą pirmąją vietą.Ledo linijai tai buvo paskutinės rungtynės šiais metais.

Priminsime, kad  abi komandos ligi šiol susitiko du kartus.Pirmąjį susitikimą laimėjo Zemgale ( 2-0),antrą- Ledo linija ( 6-3), taigi abi šios komandos santykius aiškinsis jau sekančiais metais.Linkime Ledo linijai sėkmės!