Šiaulių m. ledo ritulio čempionate Ledo linijos pergalė

Antradienį buvo žaidžiamos eilinės Šiaulių m. atvirojo ledo ritulio čempionato rungtynės.Susitiko vietos Ledo linija su Telšių Mastis komanda.Šį kartą sėkmė lydėjo šeimininkus,kurie šventė pergalę rezultatu 6-1

Rungtynių rezultatas toli gražu neatspindi tikrų įvykių aikštelėje.Jau nuo pat pirmų rungtynių minučių,aikštelėje virė aistros.

Rungtynių rezultatas toli gražu neatspindi tikrų įvykių aikštelėje. Jau nuo pat pirmų rungtynių minučių, aikštelėje virė aistros. Žiūrovai išvydo lygių varžovų dvikovą.

Baigiantis pirmajam kėliniui sėkmė nusišypsojo aikštelės šeimininkams, kurie prieš paskutinę kėlinio minutę, po A.Jansono smūgio išsiveržė į priekį. 1-0 Ledo linijos naudai.

Įpusėjus antram kėliniui HC Mastis pavyksta rezultatą išlyginti, tiesa ne be šeimininkų pagalbos. Neatsargiai Ledo linijos žaidėjo smūgiuotas ritulys atsidūrė šeimininkų vartuose. Rezultatas lygus 1-1

Laimei, dar tą pačią žaidimo minutę, G. Makarovas atstato Ledo linijos pranašumą.2-1,o sužaidus dar mažiau nei minutę, A. Jansonas persvarą didina iki 3-1.

Trečiajame kėlinyje Ledo linijos ritulininkai demonstruoja jau geresnį žaidimą. Turėdami dviejų įvarčių persvarą, šeimininkai žaidžia mažiau susikaustę, mėgaujasi žaidimu. Šiame kėlinyje Ledo linijai pavyksta pelnyti tris įvarčius be atsako.( V.Parhomenko 2įv. R.Aniulis 1įv) Galutinis rungtynių rezultatas 6-1 Ledo linijos naudai.

Ledo linijos pergalę lėmė pavyzdingas žaidimas,trenerio nurodymų laikymasis.Norisi pažymėti ir puikų komandos vartininko žaidimą.

Po šios pergalės Ledo linija įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje ir joje išliks mažiausiai iki sekančių metų sausio, kuomet prasidės antrojo rato kovos. Šia gražia nata, komanda baigė 2016m rungtynių ciklą.

Norisi palinkėti, kad ir ateinantys metai būtų tokie sėkmingi, kupini gerų emocijų!