Ledo linija nusileido Zemgale klubui po baudinių serijos

Po ilgesnės pertraukos atnaujintas ZAHL veteranų čempionatas.Vakar susitikio čempionato lyderiai -Ledo linija ir Zemgale komandos.Po baudinių serijos rezultatu 3-4 Ledo linija turėjo pripažinti Zemgale pranašumą.

Pirmiesiems pelnyti įvartį pavyko aikštelės šeimininkams- Zemgale komandai (05,52 V.Kulibaba)

Ledo linija pradeda spausti varžovus,bando rezultatą lyginti,tačiau neišnaudoja keletos gerų progų,vėl klysta ir tas pats V. Kulibaba ( 07,58min.) rezultatą dvigubina 2-0.

Baigiantis pirmajam kėliniui A.Jansons ( 11,30min) baudžia Zemgale įvarčiu į rūbinę.Rezultatas 1-2

Antrasis kėlinys baigiasi taikiai 1-1.Varžovai neišnaudoja keletos galimybių padidinti persvaros,kuomet tris kartus nepataiko į tuščius vartus.Ledo linija savo ruožtu,taip pat nepasinaudoja puikiais šansais.Komandos rungtynių baigtį perkelia į trečiąjį kėlinį.Po dviejų kėlinių rezultatas 2-3 Zemgale naudai.

Trečiajame kėlinyje aikštelėje vyksta lygi kova.Komandos kovoja dėl kiekvieno aikštelės centimetro.Abiejų ekipų vartininkai demonstruoja puikų žaidimą,pelnyti įvarčių nesiseka niekam.

Įpusėjus trečiajam kėliniui Ledo linijai pavyksta rezultatą išlyginti 3-3 ( A.Jansons) Prasideda lemiamos minutės.

iki rungtynių pabaigos likus trims minutėms,Ledo linija klysta gynyboje,už tai baudžiami dviejų minučių nuobauda.Idealus šansas aikštelės šeimininkams persverti rezultatą.

Ledo linijai pavyksta apsiginti.Aidi finalinis švilpukas.Rezultatas lygus 3-3

Bulitų serijoje sėkmė lydėjo Zemgale komandą,kuri trečiuoju bandymu muša įvartį.Galutinis rungtynių rezultatas 4-3 Zemgale švenčia pergalę.

Įvarčius komandoms pelnė: Ledo linija: A.Jansons 2įv., S.Limontas 1įv.

Zemgale : V.Kulibaba 3įv.,A.Vejš 1įv.