Jau aiški pirmųjų ŠLRL čempionato finalinių rungtynių data

Lygiai už savaitės, t.y kovo 20d. bus žaidžiamos pirmosios ŠLRL čempionato finalinės rungtynės. Minėtą dieną pirmieji į aikštelę išbėgs Šiaulių  HC Sakalas ir Mažeikių Lederos ritulininkai. Ši pora kovos dėl trečios vietos. Bus žaidžiama iki dviejų pergalių.

20.40 val. – pirmasis finalinis susitikimas .Ledo linija bandys palaužti HC Mastis  ( Telšiai ) pasipriešinimą. Kova dėl čempionato nugalėtojo vardo ,taip pat, vyks iki dviejų pergalių.

Priminsime, kad abi komandos į finalą pateko lengviausiu keliu. Abi jos laimėjo abu žaistus susitikimus. Ledo linija seriją su Mažeikių Ledera laimėjo 2-0, Mastis tokiu pačiu rezultatu įveikė HC Sakalas klubą.

Reguliariajame sezone tarpusavy komandos susitiko du kartus ir abu kartus pergalę šventė Ledo linija. Šitos iškovotos pergalės dabar jau nieko nereiškia. Reikės viską įrodinėti iš naujo. Neretai komandos žaisdamos finalines rungtynes nesusitvarko su jauduliu, todėl bus labai svarbu, kuri iš komandų jausis psichologiškai tvirčiau. Pergalės kaina – čempiono titulas.

Linkime komandoms sėkmės!