Ledo linija naujuosius metus pradėjo pergalingai

Per pastarąsias tris dienas Ledo linija sužaidė dvejas rungtynes ir abejose šventė pergales.

Praėjusį šeštadienį Ledo linija žaidė eilines LHL veteranų čempionato rungtynes Ozolniekų mieste. Šį kartą priešininkas buvo HK Balti komanda. Pastaroji čempionato autsaiderė, todėl Ledo linijai didesnių keblumų nekilo. Komanda iš Lietuvos susitikimą laimėjo sausu 5-0 rezultatu.

Po šių rungtynių visos 14 turnyre dalyvaujančios komandos buvo suskirstytos į du divizionus. Ledo linija pateko į ELITE divizioną, o tai reiškia tai ,kad antrajame rate dėl pergalių reikės sunkiai pakovoti. Šiuo metu Ledo linija septynių stipriausių komandų grupėje rikiuojasi šeštoje vietoje.

Vakar buvo žaidžiamos dvejos Šiaulių LRL čempionato, antrojo rato rungtynės. Pirmoje poroje susitiko vietos Sakalas ir Mažeikių Smūgis komandos. Nugalėtojui išsiaiškinti prireikė bulitų. Šioje laimės serijoje sėkmė lydėjo šeimininkus, kurie susitikimą laimėjo rezultatu 3-2.

Antroji pora, gerai vienas kitą pažįstantys: Ledo linija ir Telšių Mastis. Rungtynių pradžioje iniciatyva priklausė žemaičiams, vėliau šeimininkai žaidimo kontrolę perėmė į savo rankas ir rungtynes laimėjo 5-1