Puikiai žaidusi Ledo linija iškovojo užtikrintą pergalę ŠLRL čempionate

Vakar ant Šiaulių Akropolio ledo buvo žaidžiamos dvejos ŠLRL čempionato rungtynės. Pirmieji susitiko vietos Ledo linija ir Mažeikių Smūgis komandos.

Paskutiniu metu Ledo linija buvo dažnai kritikuojama už ne itin gerą žaidimą ŠLRL čempionate, todėl komandai tai buvo jau principo reikalas įrodyti, kas yra kas. Nuo pat pirmų minučių šiauliečiai paėmė kontrolę į savo rankas ir nepaleido jos iki pat finalinio teisėjo švilpuko. Per pirmus du kėlinius pelnydami po tris taškus, Ledo linijos žaidėjai užsitikrino ramų gyvenimą trečiajame, kuriame pridėjo dar vieną sausą įvartį. Galutinis rungtynių rezultatas 7-0 Ledo linijos naudai.

Tai buvo jau trečiasis tarpusavio komandų susitikimas. Pirmojo rato rungtynes šiauliečiai laimėjo minimaliu skirtumu 2-1.Šiose rungtynėse Ledo liniją lydėjo sėkmė po baudinių serijos. Antrojo rato rungtynėse šiauliečiai pergalę šventė rezultatu 3-0.

Po šių rungtynių ant ledo išbėgo  dvi Šiaulių komandos – ONE TEAM ir Sakalas. Jau prieš prasidedant sezonui buvo aišku, kad abi jos norės įrodyti savo pranašumą. Žaidėjai žaidę vienoje komandoje, pasuko skirtingais keliais , todėl tarpusavio rungtynėse kovojo netaupydami jėgų, su dviguba energija. Rezultatas – trylika įvarčių per rungtynes! ONE TEAM į savo sąskaitą įsirašė aštuonis, Sakalas penkis. Galutinis rungtynių rezultatas 8-5 ONE TEAM šventė pergalę.