Lietuvos mėgėjų ledo ritulio trofėjus iškeliavo į Kauną

Praėjusį šeštadienį visų lygų nugalėtojai rinkosi Šiauliuose, kad išsiaiškinti, kuris klubas mėgėjų tarpe pajėgiausias 2017/2018m sezone.

Viso dalyvavo keturios komandos ir kiekviena sužaidė po trejas rungtynes.

Pirmieji į aikštelę išbėgo Šiaulių Ledo linijos ir Gargždų Ledžingos ritulininkai. Šiame susitikime po atkaklios kovos pergalę šventė aikštelės šeimininkai – Ledo linijos ritulininkai (4-3)

Antrose rungtynėse susitiko Kauno Velniai vs Energija 2. Čia pergalę rezultatu 3-0 šventė Kauno komanda.

Trečiose rungtynėse Ledo linija susitiko su Energija2. Rungtynės vyko taškas į tašką. Ir šį kartą sėkmė lydėjo šeimininkus, kurie šventė pergalę rezultatu 4-3.

Po šių rungtynių susitiko Kauno Velniai vs Gargždų Ledžinga. Čia jau smaginosi kauniečiai, kurie įtikinamu rezultatu : 7-2 šventė pergalę.

Kiek netikėtai vyko prieš paskutinės rungtynės, kuomet aikštelėje susitiko Energija2 ir Gargždų Ledžinga. Pastarieji ,net septynių taškų persvara ( 9-2), sugebėjo įveikti savo oponentus.

Finalinės rungtynės vyko tarp Šiaulių Ledo linijos ir Kauno Velnių komandų. Abi komandos iki šių rungtynių žengė be pralaimėjimų ir nors kauniečiai turėjo geresnį įmuštų/praleistų įvarčių santykį, tas visiškai nieko nereiškė. Abiem ekipoms būtina buvo tik pergalė. Rungtynės, tikrai buvo vertos finalinio susitikimo vardo.

Rungtynės vyko taškas į tašką. Kulminacija – antro kėlinio vidurys. Kauno klubui pirmaujant 3-2, Ledo linija vartininką keičia šeštu aikštės žaidėju, čia prarastas ritulys ir įvartis į tuščius vartus 4-2 . Kiek vėliau, jau užsitikrinę pergalę, Velniai deda tašką ir laimi šias rungtynes rezultatu 5-2