Panevėžio mero pereinamoji taurė šiauliečių rankose

Praėjusį savaitgalį Panevėžio ledo arenoje buvo karšta. Vyko miesto mero taurės tarptautinis turnyras, kuriame dalyvavo keturios Lietuvos ir viena Latvijos komandos. Be organizatorių- Panevėžio Olimpo komandos, dar dalyvavo vietos Rykliai, Šiaulių, praėjusių metų nugalėtojų – Rokiškio ir Latvijos  Vella Kalpi komandos.

Pirmieji į aikštelę išbėgo Rokiškio ir Šiaulių komandos.

Buvę taurės šeimininkai neslėpė ambicijų apginti nugalėtojų titulą ir dar bent metams  taurę išsivežti į Rokiškį.

Rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo Šiaulių komandai. Sunkiai tvardydami jaudulį, šiauliečiai sunkiai rasdavo būdų išeiti iš savo aikštelės zonos, apie puolimą mintis teko atidėti bent jau vėlesniam laikui.

Įpusėjus kėliniui, šiauliečiams pavyko pelnyti įvartį ir tuo pačiu atsikratyti startinio jaudulio. Vėliau žaidimas vyko pagal šiauliečių planą. Šiose įtemptose rungtynėse rezultatu 6:3 pergalę iškovojo jungtinė ( Ledo linija vs One Team) Šiaulių komanda.

Iškart po šių rungtynių į aikštelę išbėgo Šiaulių ir Ryklių komandos. Šį kartą nesulaukę didesnio pasipriešinimo šiauliečiai laimėjo rezultatu 12:0

Sekmadienį pirmasis šiauliečių varžovas buvo komanda iš Latvijos – Vella Kalpi. Nors kaimynai latviai ir garsėja savo pasiekimais ledo ritulyje, šį kartą komanda iš Lietuvos gana lengvai iškovojo pergalę. Šiauliečiai latvius įveikė rezultatu 11:0

Bene didžiausią intrigą sekmadienį kėlė susitikimas tarp Šiaulių ir Panevėžio Olimpo komandų. Po kiek netikėto Olimpo komandos pralaimėjimo latvių komandai (2:3) , panevėžiečiai, pergalės atveju prieš šiauliečius, būtų išsaugoję galimybę kovoti dėl nugalėtojo vardo. Tuomet šeimininkams būtų tekę įveikti ir Rokiškį. Deja ir šį kartą sėkmė lydėjo svečius iš Šiaulių, kurie itin nervingose rungtynėse, sugebėjo įveikti Panevėžio Olimpą rezultatu 6:1. Galutinis rungtynių rezultatas ne visiškai atspindi įvykius aikštelėje. Vedami begalinio noro laimėti, šeimininkai suklysdavo, o svečiai gana sėkmingai tomis klaidomis pasinaudodavo.

Šiaulių jungtinė ledo ritulio komanda laimėjo visus keturis susitikimus ir Panevėžio mero taurę parsivežė į Šiaulius. Šią taurę savo rankose šiauliečiai turės iki sekančio turnyro, kuris vyks panašiu laiku ,bet jau ateinančiais metais.