Viena pergalė ir vienas pralaimėjimas – toks Ledo linijos laimikis praėjusį savaitgalį

Vakar Ledo linija žaidė dvejas LHL veteranų 40+ čempionato rungtynes. Galima teigti, kad tai buvo identiškos rungtynės , tik jų baigtis skirtinga. Pirmose su HK Balti komanda, Ledo linija ilgą laiką atsilikinėjo, po to pavyko rezultatą išlyginti ir galiausiai jį persverti ir iškovoti pergalę rezultatu 2-1.

Antrose rungtynėse su HK Ledgrauži , scenarijus toks pat- vieno taško deficitas, po to lygu ir minimali persvara 2-1. Visi ženklai rodė, kad bus iškovota antra nelengva pergalė.

Likus žaisti mažiau nei dviem minutėms Ledo linija klysta. Už pražangą šalinamas žaidėjas, o tai reiškia, kad priešininkai turės kiekybinę persvarą iki rungtynių pabaigos. Likus mažiau nei minutei, priešininkai vartininką keičia šeštu žaidėju ir pradeda lemiamą šturmą. Tiksint paskutinėms sekundėms, Ledo linijos žaidėjas iš savo zonos meta ritulį į tuščius priešininkų vartus, deja ritulys pataiko į virpstą.

Ledgrauži pradeda savo paskutinę ataką. Likus 10 sek.HK Ledgrauži vis tik pavyksta rezultatą išlyginti 2- 2.

Baudinių serijoje sėkmė lydėjo  priešininkus. HK Ledgrauži švenčia pergalę rezultatu 3-2

Sekančias LHL čempionato rungtynes Ledo linija žais ateinantį sekmadienį su HK MMM .Rungtynių pradžia 16.00val.