Tragiškai sužaidusi pirmąjį kėlinį Ledo linija patyrė antrą pralaimėjimą LHL čempionate

Vakar Ledo linija žaidė reguliariojo sezono LHL čempionato rungtynes su MMM komanda.

Pirmasis kėlinys komandai iš Lietuvos susiklostė tiesiog tragiškai. Baigiantis 4 min., Ledo linija jau turėjo dviejų įvarčių deficitą. Dar kartą Ledo linija klysta 9min., kuomet už pražangą šalinamas žaidėjas ir priešininkai įgyja kiekybinę persvarą, kurią  MMM sėkmingai išnaudoja. Rezultatas  3-0

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje jau kitoks. Ledo linija susikuria daug progų, iš kurių vieną pavyksta paversti įvarčiu. ( R.Dembinskis 17 min.) 1-3

Trečiajame kėlinyje iniciatyva jau visiškai priklauso Ledo linijai. 6-ą kėlinio min. rezultatą pavyksta sušvelninti iki minimumo ( G.Ritums 30min.) 2-3

Likus žaisti mažiau nei dviem minutėms Ledo linija  vartininką keičia šeštu aikštės žaidėju. Visą likusį laiką svečiai praleidžia priešininkų zonoje, nuolat atakuodama, tačiau geras MMM vartininko žaidimas visas pastangas verčia niekais. Rezultato išlyginti taip ir nepavyksta. Ledo linija rungtynes pralaimi 2-3

Po keturių sužaistų rungtynių ( dvi pergalės  ir du pralaimėjimai) 15-os komandų sąraše, Ledo linija šiuo metu rikiuojasi aštuntoje vietoje.

Artimiausias rungtynes Ledo linija žais spalio 27d. su HK „Recruit“ komanda. Rungtynių pradžia 13.45 val.