Nesėkmių ruožas tęsiasi

Vakar Ledo linija žaidė eilines LHL veteranų čempionato rungtynes. Šį kartą priešininkas turnyrinės lentelės kaimynė – HC Recruti komanda.

Rungtynės prasidėjo ,kaip jau tapo įprasta –įvarčiu į Ledo linijos vartus 0-1. Tiesa, baigiantis kėliniui Ledo linijai pavyksta rezultatą išlyginti 1-1.

Antro kėlinio pradžioje po Ledo linijos  klaidos gynyboje, Recruti atstato turėtą pranašumą. 1-2

Trečiajame kėlinyje iniciatyva perima Ledo linija, bet įmušti nepavyksta. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 1-2.

Gaila, bet tai jau antroji Ledo linijos nesėkmė iš eilės tokiu pačiu rezultatu. Akivaizdu mušant po įvartį per rungtynes, sėkmės tikėtis naivoka.

Sekančias LHL čempionato rungtynes Ledo linija žais lapkričio 10d. su HK ZB komanda. Pastaroji turnyrinėje lentelėje rikiuojasi dviem pozicijomis žemiau.

Tikimės po šių rungtynių Ledo linija sugrįš į pergalių kelią. Linkime komandai sėkmės!