Po dramatiškos kovos Ledo linijos pergalė LHL čempionate

Itin sėkmingai Ledo linijai susiklostė savaitgalio rungtynės LHL veteranų čempionate. Panaikinusi trijų įvarčių deficitą Ledo linija pergalę šventė po baudinių serijos.

Labai prasta rungtynių pradžia ir pilnas Jauna Bauska komandos dominavimas  neleido Ledo linijai net pagalvoti apie pergalę šiame susitikime. Po dviejų kėlinių Latvijos komanda turėjo net trijų įvarčių pranašumą. 0-3

Labai sėkmingai Ledo linijai susiklostė trečiasis kėlinys. Su kelių minučių intervalu, Ledo linijai pavyko   rezultatą sušvelninti iki minimumo, o iki rungtynių pabaigos likus dviem sekundėms rezultatą  išlyginti 3-3.

Baudinių serijoje sėkmė lydėjo komandą iš Lietuvos. Galutinis rungtynių rezultatas 4-3

Po šios pergalės Ledo linija turnyrinėje lentelėje šoktelėjo į penktą vietą.

Artimiausias rungtynes Ledo linija žais ateinantį šeštadienį su turnyrinės lentelės kaimyne  –  Tervetes komanda. Rungtynių pradžia 15.30val. Linkime komandai sėkmės!!!