Šiaulių derbyje One Team pergalė

Pirmadienį buvo žaidžiamos paskutinės pirmojo rato rungtynės ŠLRL čempionate. Bene didžiausią intrigą kėlė rungtynės tarp čempionato favoritų Ledo linijos ir One Team komandų.

Itin pajėgią sudėtį surinkusi One team komanda išsikėlė tikslą laimėti šių metų čempionatą ir pamažu link jo eina. Pirmąjį tarpusavio susitikimą One Team laimėjo rezultatu 2-0

Nors didesnę žaidybinio  laiko dalį Ledo linija praleido varžovų aikštelės pusėje, tačiau niekaip nesisekė pramušti Ainio Zalanso ginamų vartų.

Didelių diskusijų sukėlė pirmasis įvartis į Ledo linijos vartus, kuris daugelio manymu, įkrito kuomet buvo nustumti vartai, bet teisėjų iš Latvijos nuomone buvo kitokia.

Antrą įvartį trečiajame kėlinyje One Team pelnė žaisdami daugumoje. Nors abi komandos surinko panašų baudos minučių skaičių (Ledo linija 12min., One Team 14 min.) kiekybinį pranašumą išnaudoti kartą pavyko tik One Team komandai.

Po šios pergalės One Team įsitvirtino pirmojoje turnyrinės lentelės vietoje. Ar ilgam? Sužinosime jau netrukus. Antrojo rato  startas ne už kalnų