Tragiškai sužaidusi pirmąjį kėlinį Ledo linija patyrė antrą pralaimėjimą LHL čempionate

Vakar Ledo linija žaidė reguliariojo sezono LHL čempionato rungtynes su MMM komanda.

Pirmasis kėlinys komandai iš Lietuvos susiklostė tiesiog tragiškai. Baigiantis 4 min., Ledo linija jau turėjo dviejų įvarčių deficitą. Dar kartą Ledo linija klysta 9min., kuomet už pražangą šalinamas žaidėjas ir priešininkai įgyja kiekybinę persvarą, kurią  MMM sėkmingai išnaudoja. Rezultatas  3-0

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje jau kitoks. Ledo linija susikuria daug progų, iš kurių vieną pavyksta paversti įvarčiu. ( R.Dembinskis 17 min.) 1-3

Trečiajame kėlinyje iniciatyva jau visiškai priklauso Ledo linijai. 6-ą kėlinio min. rezultatą pavyksta sušvelninti iki minimumo ( G.Ritums 30min.) 2-3

Likus žaisti mažiau nei dviem minutėms Ledo linija  vartininką ke...

Daugiau

Viena pergalė ir vienas pralaimėjimas – toks Ledo linijos laimikis praėjusį savaitgalį

Vakar Ledo linija žaidė dvejas LHL veteranų 40+ čempionato rungtynes. Galima teigti, kad tai buvo identiškos rungtynės , tik jų baigtis skirtinga. Pirmose su HK Balti komanda, Ledo linija ilgą laiką atsilikinėjo, po to pavyko rezultatą išlyginti ir galiausiai jį persverti ir iškovoti pergalę rezultatu 2-1.

Antrose rungtynėse su HK Ledgrauži , scenarijus toks pat- vieno taško deficitas, po to lygu ir minimali persvara 2-1. Visi ženklai rodė, kad bus iškovota antra nelengva pergalė.

Likus žaisti mažiau nei dviem minutėms Ledo linija klysta. Už pražangą šalinamas žaidėjas, o tai reiškia, kad priešininkai turės kiekybinę persvarą iki rungtynių pabaigos. Likus mažiau nei minutei, priešininkai vartininką keičia šeštu žaidėju ir pradeda lemiamą šturmą...

Daugiau

Naująjį sezoną Ledo linija pradėjo pergale

Po metų pertraukos Ledo linija sugrįžo į LHL veteranų  40+ čempionatą. Šiais metais šioje grupėje dalyvauja rekordinis komandų skaičius, viso net penkiolika. Komandos sužais po keturiolika rungtynių, po to priklausomai nuo pasiektų rezultatų, bus suskirstytos į du pogrupius A ir B. Stipriausios varžysis A grupėje, o 8-15 vietas užėmusios komandos kovos dėl mažosios taurės B grupėje.

Kiek pavėluotai šių metų čempionate startavo ir komanda iš Lietuvos – Ledo linija. Pirmąjį susitikimą Ledo linija žaidė su viena iš čempionato lyderių Marells Buve komanda ir pateikė staigmeną, iškovodami pergalę rezultatu 3-1

Ateinantį sekmadienį Ledo linija žais net dvi rungtynes. 14.45val HK Balti vs Ledo linija,  16.00val Ledo linija – HK Ledgrauži

Daugiau

Ledo linija – ŠLRL čempionai

 

Baigėsi 2018/2019m ŠLRL čempionatas. Sezonas puikiai nusisekė Ledo linijai , kuri laimėjo visas rungtynes ir tapo čempionato nugalėtoja.

Šių metų čempionatas išsiskyrė tuo, kad visų komandų lygis ženkliai pakilo. Vieni stiprinosi gabaus jaunimo pagalba, kiti kvietė svečius iš Latvijos. Praktiškai visose rungtynėse laikėsi intriga ir nuspėti iš anksto nugalėtoją nebuvo įmanoma.

Norisi padėkoti organizatoriams už puikų čempionatą ir palinkėti ateityje sėkmės!

Galutinė komandų rikiuotė:

  1. Ledo linija           –  36tšk.
  2. Telšių HC Mastis – 27tšk.
  3. One Team   – 15tšk.
  4. Smūgis   – 9tšk.
  5. HC Sakalas  –  3tšk.
Daugiau

Svarbi Ledo linijos pergalė ŠLRL čempionate

Vakar buvo žaidžiamos ŠLRL čempionato antrojo turo dvejos rungtynės. Pirmieji susitiko Šiaulių Sakalas ir Mažeikių Smūgis. Visas rungtynes užtikrintai pirmavę svečiai iš Mažeikių, įveikė Sakalą rezultatu 8:3 ir iškovojo trečią pergalę šių metų čempionate.

Kur kas didesnė intriga ledo ritulio gerbėjų laukė antrose vakaro rungtynėse, kuomet susitiko čempionato lyderės – Ledo linija ir HC Mastis. Žemaičiai neslėpė ambicijų įveikti Ledo liniją ir tuo pačiu atstatyti pusiausvyrą turnyrinėje lentelėje kovoje dėl nugalėtojų titulo. Šioms rungtynėms HC Mastis atvežė stipriausią savo sudėtį ir metė labai rimtą iššūkį praeitų metų nugalėtojai- Ledo linijai.

Pirmąjį įvartį, jau antrą kėlinio minutę, pelnyti  pavyko Ledo linijai ( G...

Daugiau

ŠLRL čempionatas tęsiasi

Vakar buvo sužaistos dvejos ŠLRL čempionato rungtynės

Pirmieji į aikštelę išbėgo Šiaulių Ledo linija vs Mažeikių Smūgis.

Ledo linijos ritulininkai tikėjęsis lengvos pergalės, sutiko rimtą pasipriešinimą. Negana to, po klaidos savo zonoje, leido Smūgiui išsiveržti į priekį. 0-1 ( 4min.Ž.Jokšas)

Antro kėlinio pradžioje Ledo linijai pagaliau pavyko atstatyti pusiausvyrą (19min.E.Baltaragis) 1-1

Trečiąjį kėlinį Ledo linija pradeda sėkmingiau. Antrą kėlinio minutę A. Jokimčius išveda savo komandą į priekį. Ledo linija keičia taktiką ir pradeda žaisti dviem penketukais. Šiauliečiai perima kontrolę į savo rankas, nuolat spaudžia varžovus, bet rezultato padidinti taip ir nepavyksta. Galutinis rungtynių rezultatas 2-1 Ledo linijos naudai.

Tikimė...

Daugiau

Pirmoji Ledo linija 2 pergalė AHL čempionate

Vakar Ledo linija 2  žaidė AHL čempionato rungtynes su Panevėžio Rėklių komanda. Dominavę visas rungtynes, šiauliečiai įtikinamu (10-1 ) rezultatu įveikė Rėklius ir iškovojo pirmąją pergalę AHL čempionate.

Po vakar dienos pergalės, Ledo linija 2 pakilo į ketvirtąją vietą turnyrinėje lentelėje

 

Daugiau

Atjaunėjusi Ledo linija iškovojo dar vieną pergalę ŠLRL čempionate

Vakar buvo žaidžiamos dvejos ŠLRL čempionato rungtynės. Pirmieji į aikštelę išbėgo  Mažeikių Smūgis ir Telšių Mastis. Pastarieji ,kiek netikėtai, dideliu skirtumu – 10:0 įveikė HC Smūgį.

Antroji vakaro pora – dvi vietinės komandos: Ledo linija ir Sakalas.

Ledo linija pastebimai jaunėja. Prie jau rungtyniaujančio  komandoje Gabrieliaus Dembinskio , prisijungė dar vienas Šaulio ledo ritulio mokyklos auklėtinis – Denisas Rimkus. Ledo linijos pagrindinis vartininkas ir tiesioginis Deniso treneris Domantas,  užleido  postą savo auklėtiniui, kuris sėkmingai debiutavo. Per du kėlinius jaunasis vartininkas praleido vos vieną įvartį! Ledo linija laimėjo šias rungtynes rezultatu 6-1

Sveikiname jaunuosius ledo ritulininkus sėkmingai įsijungus į suaugusiųjų ...

Daugiau

Šį šeštadienį jungtinė Šiaulių komanda startuos AHL čempionate

 

Jau šį šeštadienį ( sausio 5d.) Ledo linija 2 ( Ledo linija vs One Team) startuos AHL lygos čempionate. Pirmasis varžovas – Rokiškio komanda. Čempionatas startavo dar 2018m, tačiau Šiaulių komandai tai pirmosios rungtynės. Šių rungtynių pradžia 12.00val.

Sausio 7d. Ledo linija žais ŠLRL čempionato rungtynes su HC Sakalas komanda. Rungtynių pradžia.20.50

Sausio 9d. Ledo linija 2 žais antrąsias AHL čempionato rungtynes su Panevėžio Rėkliais. Rungtynių pradžia 19.30val.

Daugiau

Ledo linija metus užbaigė pergalingai

Vakar buvo žaidžiamos dvejos ŠLRL čempionato rungtynės. Pirmieji susitiko Mažeikių Smūgis ir Šiaulių Sakalas. Pastarieji ilgai pirmavę ir tik rungtynių pabaigoje praradę iniciatyvą, turėjo pripažinti svečių pranašumą. HC Smūgis šventė pergalę rezultatu 4:3

Antrosios vakaro rungtynės sulaukė ypač didelio susidomėjimo ledo ritulio mėgėjų tarpe. Į aikštelę išbėgo dvi vietinės komandos: Ledo linija ir One Team. Stipriai pasikeitusi One Team  metė rimtą iššūkį praeitų metų nugalėtojai –Ledo linijai. Intriga laikėsi iki pat rungtynių pabaigos. Ledo linija nė sykio nepirmavusi, pačioje rungtynių pabaigoje, esant lygiam rezultatui 2:2 sugebėjo pelnyti pergalingą įvartį  ( A. Jansons perd.G.Makarovas ) ir šventė pergalę šiose permainingose rungtynėse ...

Daugiau

Panevėžio mero pereinamoji taurė šiauliečių rankose

Praėjusį savaitgalį Panevėžio ledo arenoje buvo karšta. Vyko miesto mero taurės tarptautinis turnyras, kuriame dalyvavo keturios Lietuvos ir viena Latvijos komandos. Be organizatorių- Panevėžio Olimpo komandos, dar dalyvavo vietos Rykliai, Šiaulių, praėjusių metų nugalėtojų – Rokiškio ir Latvijos  Vella Kalpi komandos.

Pirmieji į aikštelę išbėgo Rokiškio ir Šiaulių komandos.

Buvę taurės šeimininkai neslėpė ambicijų apginti nugalėtojų titulą ir dar bent metams  taurę išsivežti į Rokiškį.

Rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo Šiaulių komandai. Sunkiai tvardydami jaudulį, šiauliečiai sunkiai rasdavo būdų išeiti iš savo aikštelės zonos, apie puolimą mintis teko atidėti bent jau vėlesniam laikui.

Įpusėjus kėliniui, šiauliečiams pavy...

Daugiau

Tarptautinis ledo ritulio turnyras Panevėžio mero taurei laimėti

Ateinantį savaitgalį Panevėžio ledo arenoje vyks turnyras miesto mero taurei laimėti. Turnyre planuoja  dalyvauti  penkios komandos: Rokiškio, Panevėžio Rykliai ir Olimpas, jungtinė Šiaulių Ledo linijos/One Team komanda ir svečiai iš Latvijos Vella Kalpi ( Ryga). Bus žaidžiami trys kėliniai po 15 min. gryno laiko.

Šiaulių komanda savo pirmąsias rungtynes žais Lapkričio 24d. 11.00val. su praeitų metų nugalėtojais- Rokiškio komanda.

13,.00val Šiauliai vs Rykliai

25d. 10.00val. Šiauliai vs Vella Kalpi, 12.00val. Olimpas vs Šiauliai

Daugiau

Startuoja ŠLRL čempionatas

Šiandien rungtynėmis tarp Šiaulių ONE TEAM ir HC Mastis startuoja šių metų ŠLRL čempionatas. Minėtos komandos ant ledo išbėgs 19.30val.

Antroji šio vakaro pora : Ledo linija vs Šiaulių Sakalas. Rungtynių pradžia – 20.40val.

Šiais metais Šiaulių ledo ritulio lygos ( ŠLRL) čempionate varžysis penkios komandos. Trys komandos iš Šiaulių :  Ledo linija, One Team ir Sakalas, po vieną iš Telšių (HC Mastis) ir Mažeikių (Ledera).

Daugiau

Ledo linija grįžta į įprastą treniruočių ritmą

Jau nuo šiandien t.y rugsėjo 4 d. Ledo linijos treniruotės vyks du kartus per savaitę : antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 19.30val. ( 1-2 sesijos)

Nuo rugsėjo 6d. treniruotės vyks su treneriu Vladimiru.

Kviečiame aktyviai dalyvauti !!

Daugiau

Lietuvos mėgėjų ledo ritulio trofėjus iškeliavo į Kauną

Praėjusį šeštadienį visų lygų nugalėtojai rinkosi Šiauliuose, kad išsiaiškinti, kuris klubas mėgėjų tarpe pajėgiausias 2017/2018m sezone.

Viso dalyvavo keturios komandos ir kiekviena sužaidė po trejas rungtynes.

Pirmieji į aikštelę išbėgo Šiaulių Ledo linijos ir Gargždų Ledžingos ritulininkai. Šiame susitikime po atkaklios kovos pergalę šventė aikštelės šeimininkai – Ledo linijos ritulininkai (4-3)

Antrose rungtynėse susitiko Kauno Velniai vs Energija 2. Čia pergalę rezultatu 3-0 šventė Kauno komanda.

Trečiose rungtynėse Ledo linija susitiko su Energija2. Rungtynės vyko taškas į tašką. Ir šį kartą sėkmė lydėjo šeimininkus, kurie šventė pergalę rezultatu 4-3.

Po šių rungtynių susitiko Kauno Velniai vs Gargždų Ledžinga...

Daugiau

Šį šeštadienį Šiauliuose vyks Lietuvos mėgėjų ledo ritulio klubų finalinio ketverto turnyras

Šį šeštadienį Šiaulių Akropolio lede bus karšta. Pirmą kartą  Lietuvos istorijoje vyks Lietuvos lygų nugalėtojų turnyras, dėl stipriausiojo Lietuvos mėgėjų ledo ritulio klubo vardo.

Turnyre dalyvaus keturios komandos: Energija 2 ( AHL nugalėtoja), Gargždų Ledžinga 2 ( Žemaitijos ledas ), Kauno Velniai ( LRML nugalėtojai),Šiaulių Ledo linija ( ŠLRL nugalėtoja)

Turnyro formatas : du kėliniai po 15min nestabdant laiko, galios veteranų taisyklės- be jėgos veiksmų. Kiekviena komanda sužais po trejas rungtynes. Nugalėtojas – daugiausia taškų surinkusi komanda.

Pirmieji susitiks Šoiaulių Ledo linija vs Gargždų Ledžinga. Rungtynių pradžia 11.00val

12.00 val. Kauno Velniai – Energija 2

13.05 Ledo linija – Energija 2

14...

Daugiau

ŠLRL čempionato nugalėtoja trečius metus iš eilės tapo Ledo linija

Praėjusį šeštadienį buvo žaidžiamos paskutinės ŠLRL čempionato rungtynės. Pirmieji į aikštelę išbėgo Telšių HC Mastis ir Mažeikių Smūgis ritulininkai. Jau nieko nelemiančiose rungtynėse įtikinamą pergalę rezultatu 8-1 iškovojo HC Mastis komanda. Tuo pačiu HC Mastis tapo trečios vietos laimėtojais

Po šių rungtynių į aikštelę išbėgo Šiaulių Ledo linija ir Šiaulių One Team . Tai buvo taip pat nieko nelemiantis susitikimas. Ledo linija jau buvo užsitikrinusi pirmąją vietą šių metų ŠLRL čempionate, o One Team antrąją.

One Team neslėpė ambicijų nors kartą įveikti Ledo liniją, bet šiuos planus teko atidėti mažiausiai iki sekančio sezono. Užtikrintai žaidusi Ledo linija iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 5-1.

Galutinė komandų r...

Daugiau

Ledo linija pranašumą įrodė tik rungtynių pabaigoje

Vakar buvo žaidžiamos ŠLRL čempionato priešpaskutinio turo dvejos rungtynės. Pirmose susitiko Šiaulių ONE TEAM ir HC Telšių Mastis ritulininkai.

Žemaičiai atvyko pasistiprinę vienu iš buvusiu U20 rinktinės nariu ir tikėjosi namo parsivežti pergalę. Intrigą sukurti pavyko, bet laimėti ne. ONE TEAM šventė pergalę rezultatu 5-3

Antrose rungtynėse Ledo linija susitiko su vietos Sakalo komanda. Po greito Ledo linijos pirmo įvarčio minimali persvara laikėsi ilgą laiką. Vienu metu Sakalui buvo pavykę rezultatą išlyginti, bet didesnės intrigos šiose rungtynėse sukurti nepavyko. Nors didesnę persvarą Ledo linija susikrovė rungtynių pabaigoje, dėl jų baigties didesnių abejonių niekam nekilo. Ledo linija šventė pergalę rezultatu 5-2

Paskutines,  jau nie...

Daugiau

Puikiai žaidusi Ledo linija iškovojo užtikrintą pergalę ŠLRL čempionate

Vakar ant Šiaulių Akropolio ledo buvo žaidžiamos dvejos ŠLRL čempionato rungtynės. Pirmieji susitiko vietos Ledo linija ir Mažeikių Smūgis komandos.

Paskutiniu metu Ledo linija buvo dažnai kritikuojama už ne itin gerą žaidimą ŠLRL čempionate, todėl komandai tai buvo jau principo reikalas įrodyti, kas yra kas. Nuo pat pirmų minučių šiauliečiai paėmė kontrolę į savo rankas ir nepaleido jos iki pat finalinio teisėjo švilpuko. Per pirmus du kėlinius pelnydami po tris taškus, Ledo linijos žaidėjai užsitikrino ramų gyvenimą trečiajame, kuriame pridėjo dar vieną sausą įvartį. Galutinis rungtynių rezultatas 7-0 Ledo linijos naudai.

Tai buvo jau trečiasis tarpusavio komandų susitikimas. Pirmojo rato rungtynes šiauliečiai laimėjo minimaliu skirtumu 2-1...

Daugiau

LHL čempionate antroji iš eilės Ledo linijos nesėkmė

Vakar Ledo linija žaidė LHL čempionato rungtynes  su Jauna Bauska komanda ir pralaimėjo rezultatu 2-3. Tai buvo antrasis tarpusavio susitikimas. Ledo linijai nesiseka niekaip įveikti Jauna Bauska komandos barjero. Pirmose tarpusavio rungtynėse taip pat pergalę minimaliu skirtumu ( 2-1) šventė latvių komanda.

Tai jau antroji Ledo linijos nesėkmė iš eilės. Po šio pralaimėjimo Ledo linija nukrito į septintą turnyrinės lentelės vietą ELITE divizione. Lygiai prieš savaitę Ledo linija rezultatu 1-4 nusileido vienai iš čempionato lyderių ( 2 vieta) Marels Buve komandai.

Artimiausias LHL čempionato rungtynes Ledo linija žais kovo 11d. su Iecava komanda.Rungtynių pradžia 12:45val.

Šiandien bus žaidžiamos ŠLRL čempionato dvejos rungtynės...

Daugiau